U13 20/21

 

V sezoně 2019/2020 se účastníme soutěže: Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13. Tato soutěž je určena pro děti ročníku 2007 a mladší. Jelikož se ale jedná o premiéru našeho týmu pod hlavičkou čbf, tak jsme dostali výjimku a hraje za nás několik starších dětí.

Této soutěže se účastní také týmy Sokol Nová Paka, Sokol Hradec Králové, BSK Continental TJ Jičín, Loko Trutnov, BK Napos Vysoká nad Labem, Sokol Hradec Králové B, BK Studánka Pardubice, Loko Trutnov B, SK Týniště nad Orlicí.

  Termíny a Výsledky

(termíny se mohou měnit)

26. 9. 2020 Sokol Vysoké Mýto – BLNP

26. 9. 2020 Sokol Vysoké Mýto – BLNP

10. 10. 2020 volný los

24. 10. 2020 BLNP – BK NAPOS Vysoká n. L.

24. 10. 2020 BLNP – BK NAPOS Vysoká n. L.

31. 10. 2020 BK Loko Trutnov – BLNP

31. 10. 2020 BK Loko Trutnov – BLNP

14. 11. 2020 BLNP – BK Studánka Pardubice B

14. 11. 2020 BLNP – BK Studánka Pardubice B

28. 11. 2020 BLNP – Sokol Vysoké Mýto

28. 11. 2020 BLNP – Sokol Vysoké Mýto

12. 12. 2020 volný los

9. 1. 2021 BK NAPOS Vysoká n. L. – BLNP

9. 1. 2021 BK NAPOS Vysoká n. L. – BLNP

23. 1. 2021 BLNP – BK Loko Trutnov

23. 1. 2021 BLNP – BK Loko Trutnov

6. 2. 2021 BK Studánka Pardubice B – BLNP

6. 2. 2021 BK Studánka Pardubice B – BLNP

20. 2. 2021 Sokol Vysoké Mýto – BLNP

20. 2. 2021 Sokol Vysoké Mýto – BLNP

13. 3. 2021 volný los

27. 3. 2021 BLNP – BK NAPOS Vysoká n. L.

27. 3. 2021 BLNP – BK NAPOS Vysoká n. L.

17. 4. 2021 BK Loko Trutnov – BLNP

17. 4. 2021 BK Loko Trutnov – BLNP

1. 5. 2021 BLNP – BK Studánka Pardubice B

1. 5. 2021 BLNP – BK Studánka Pardubice B

  Soupiska

  • Jakub Fajx 2008
  • Magdaléna Čermáková 2008
  • Anička Morávková 2008
  • Tereza Kozáková 2008
  • Nina Zikmundová 2008
  • David Chmel 2008
  • Miroslav Blažek 2009
  • Lukáš Jakoubek 2009
  • David Vodnárek 2009
  • Josef Šimek 2009
  • Filip Šimek 2009
  • Lukáš Láska 2009
  • Robert Krotil 2009
  • Patrik Peška 2009
  • Bianca Zikmundová 2009
  • Jakub Salyga 2009

    Tabulka 2019/2020

 

Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13

1.

Sokol Vysoké Mýto

0

0

0

0:0

0

2.

BK Studánka Pardubice B

0

0

0

0:0

0

4.

BK Loko Trutnov

0

0

0

0:0

0

5.

BK NAPOS Vysoká nad Labem

0

0

0

0:0

0

9.

BLNP

0

0

0

0:0

0

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This