Na závěr základní části Východočeského přeboru U13 prohrál náš mix basketbalistů obě utkání s kluky z Trutnova. Úvod prvního utkání dlouho nepřinášel příliš bodů na žádné straně, i tak si trutnovští vybudovali poločasový náskok 7:28. Po změně stran zkušenější soupeř zlepšil střelbu a výrazně odskočil. Poslední část byla i přes prohru 14:16 naší nejlepší a ukázala, že se i s tímto soupeřem můžeme poměřovat.

Bohužel v odvetě jsme nenavázali na závěr předchozího utkání a v 6. minutě byl stav již 0:14. Až poté jsme zlepšenou útočnou i obrannou fází dokázali soupeři konkurovat a odehráli s ním poměrně vyrovnaný zbytek zápasu, ve kterém trutnovští kluci svůj náskok z úvodu již příliš nezvýšili.

Tento dvojzápas byl naším posledním v rámci této soutěže, jelikož jsme díky výjimce nastupovali se staršími hráči, a tak se nás nadstavbová část již netýká. I tak věříme, že naši hráči získali mnoho zkušeností v poměřování s herně mnohem zkušenějšími dětmi, které dokážou ve svém dalším basketbalovém vývoji zúročit.

BLNP – Loko Trutnov A 29:74 (3:13, 7:28, 15:58)
BLNP – Loko Trutnov A 29:54 (5:20, 11:30, 20:30)