Druhý streetbalový turnaj, kterého se děti a tentokrát herně i trenéři BLNP zúčastnili, se konal v sobotu 27. 6. 2020 v Turnově. Výborně zorganizovaná akce zde proběhla již poosmé a tentokrát s rekordní účastí. Na celkem čtyřech hřištích soupeřili děti v kategorii U11, U13 a také týmy dospělých.

V nejmladší kategorii se představilo celkem sedm družstev a hned tři byla z Lomnice, dvě z Jičína a dvě z Turnova. V krásném, těsném finále nakonec náš tým pod názvem Lomničtí lvi přetlačil jičínská děvčata a mohl se radovat z celkového vítězství. Dalším dvěma týmům se dařilo o něco méně, i tak si turnaj užili.

Po dvou týmech z Lomnice, Jičína a Turnova a jednoho z Liberce se představily děti ve vyšší kategorii U13. Výsledky nakonec svedly do finále podobně jako v mladší kategorii náš tým No stress a jičínské holky. Vyrovnané utkání rozhodla v náš prospěch úspěšná střela pár vteřin koncem. Naše druhé družstvo se do bojů o medaile neprobojovalo.

Velmi dobrou úroveň měl turnaj dospělých, kde soupeřilo celkem 15 týmů ve dvou skupinách. Vítězem se nakonec stal tým Xballers Family. Průběh turnaj obohatila i zajímavá smečařská soutěž.